Tο Πρόγραμμα Εκδηλώσεων του Μύλου των Ξωτικών 2015 - OneMagazino

Breaking

OneMagazino

www.magazino1.blogspot.gr

Δευτέρα, Νοεμβρίου 23, 2015

Tο Πρόγραμμα Εκδηλώσεων του Μύλου των Ξωτικών 2015


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
Παρασκευή 27 Νοεμβρίου

19:30 OnAir – Mainstream ελληνικό και ξένο pop
Σάββατο 28 Νοεμβρίου

12:30 Παίγνιος Παραμυθάς «Η παράγκα του Δικαιόπολη» – θεατρο με κούκλες

18:00 Πολιτιστικός Σύλλογος Πετρωτού «Άγιος Γεώργιος»

19:00 Legato – βραδιά jazz
Κυριακή 29 Νοεμβρίου

12:30 Ο Φον Κουραμπιές εναντίον του Κόμη Μελομακαρόνη του Κ.Χαρίτου – Μουσικοθεατρική παράσταση


18:30 Επίσημη Τελετή Έναρξης – Χαιρετισμοί επισήμων – Ο Δήμαρχος Τρικκαίων κ. Δημήτρης Παπαστεργίου κηρύσσει την έναρξη του Μύλου των Ξωτικών.

Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου

18:30 Show με ταχυδακτυλουργικά κόλπα

19:00 Γιόγκα Γέλιου
Τρίτη 1 Δεκεμβρίου

18:15 «Αλευρομπερδέματα – Ζαχαροανακατέματα» – Εργαστήρι ζαχαροπλαστικής από τους φουρναραίους του Μύλου
Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου

18:00 Οι πρωταγωνιστές του Μύλου ανάβουν ανάβουν το δέντρο της πόλης στην κεντρική πλατεία


Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου

18:00 Εκδήλωση από τους πρωταγωνιστές του Μύλου για την Παγκόσμια Ημέρα ΑμεΑ
Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου

19:00 Green Goblin Productions – dj party
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

12:00 Σύλλογος Τρικαλινών Ν.Θες/νικης «Ο Ασκληπιός»

13:00 Α-Β ΚΑΠΗ Νεάπολης

13:30 Γ ΚΑΠΗ Ευαγγελίστριας & Β ΚΑΠΗ Συκεών

17:00 3η Χριστουγεννιάτικη Χορωδιακή Συνάντηση – Συμμετέχουν χορωδίες από όλη την Ελλάδα

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου

12:00 Φιλαρμονική Δήμου Τρικκαίων

13:00 3η Χριστουγεννιάτικη Χορωδιακή Συνάντηση
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου

18:30 Magic Brother Show
Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου

18:30 Show με ταχυδακτυλουργικά κόλπα

19:30 Οι μασκότ του Μύλου διασκεδάζουν τους μικρούς μας φίλους
Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου

18:30 «Αστείες ζυμαροκατασκευές» από τους φουρναραίους του Μύλου
Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου

18:00 Τα Κέντρο Τέχνης και Πολιτισμού Τρικαλινών Δημιουργών σε συνεργασία με τους Π.& Κ Βανταλή – Α.Παπαστάθη και τα παιδιά του ιδρύματος«ΣΤΕΓΗ» φτιάχνουν Χριστουγεννιάτικες κατασκευές
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου

11:30 Δημοτικό Ωδείο Καρδίτσας – Παιδική Χορωδία

13:00 Σύλλογος Θεσσαλών & Φίλων Ν.Φλώρινας

14:30 Βυζαντινή παραδοσιακή χορωδία «Ο Όλυμπος»

16:00 Δημοτική χορωδία Γιαννιτσών

17:00 Θεατρικό Εργαστήρι Σία Φαράκη ΕΛΟΚ Μ.Καλυβίων – θεατρική παράσταση «Ο Νέος Χρόνος»

17:30 «Το σπίτι της Κοκκόνας» του Α.Παπαδιαμάντη – δραματοποιημένη αφήγηση από την Σία Φαράκη

18:00 Πανμεσογειακή Παραδοσιακή Χορωδία «Η Μελωδική Κιβωτός»

18:30 ΕΑΡ – Πολιτιστικό Εργαστήρι Τρικάλων –Zumba

19:00 Σχολή χορού Burn the floor

20:00 Αλέξανδρος Μπαρμπούτης Live

Κυριακή 13 Δεκεμβρίου

11:15 Σύλλογος Εργ.Κατοικιών Σωτήρας

12:00 Σύλλογος Γυναικών Αμπελακίων

12:30 Χορευτικός Όμιλος Απόλλων

13:00 Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος κατοίκων Νέας Πολιτείας Εύοσμου

14:30 Παιδική-Νεανική Χορωδία musicARTE Ελασσόνας

17:00 Αθλητικός Σύλλογος Μαχητές Τρικάλων – Επίδειξη παγκράτιου αθλήματος

18:00 Επιμορφωτικός Πολιτιστικός Σύλλογος Κρηνίτσας

18:30 Πολιτιστικός & Επιμορφωτιστικός Σύλλογος Μεγαλοχωρίου – «Πετάμε Μαζί»Μουσικοθεατρική παράσταση

19:30 Trik Band – funk, blues, jazz, swing, latin
Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου

18:30 «Αλευρομπερδέματα – Ζαχαροανακατέματα» – Εργαστήρι ζαχαροπλαστικής από τους φουρναραίους του Μύλου
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου

18:00 Πολιτιστικός Σύλλογος Λεπτοκαρυάς Τρικάλων

19:00 Ασπροποτάμικη κομπανία
Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου

18:00 Stadium Fitness Club Καλαμπάκας – Zumba kids, fitness…
Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου

18:00 Μορφωτικός Πολιτιστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος Καλάμου Αττικής

19:00 Action Gym & Dance
Σάββατο 19 Δεκεμβρίου

11:30 Πολυφωνικό Ωδείο Καρδίτσας

12:30 Απολλώνιο Κέντρο Τυρνάβου

13:30 Μορφωτικός Πολιτιστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος Καλάμου Αττικής

17:00 Τμήματα Σχολής Χορού Σοφίας Μόρφου

17:30 Χορευτικός Όμιλος Περιβολίου Κέρκυρας

18:15 Ακαδημία Χορού Τέρψις

19:00 ΧΟΤ Dance

20:00 Σύλλογος Αργιθεατών Τρικάλων

20:30 Stand up Comedy
Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

11:00 Ο Ιππικός Σύλλογος Τρικάλων Βουκεφάλας σας περιμένει να φωτογραφηθείτε με τα πανέμορφα άλογα τους

11:00 Χορωδία 2ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων

11:30 Έντεχνο Ωδείο

12:30 Γυμναστήριο Oxygen Καρδίτσας

13:00 Χοροστάτες Λαμίας

13:30 Σχολή Χορού Μελίνας Τσόγκα

14:30 Φιλοπρόοδος Σύλλογος Ν.Αγχιάλου

16:30 Εκπολιτιστικός Σύλλογος Θρακών Ν.Μαγνησίας

17:00 Ποντιακός Σύλλογος Καστανά Θες/νικης «Ο Αμάραντον»

17:15 Φιλαρμονική Τυρνάβου

18:00 Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας

19:00 Σύλλογος Γυναικών Φαρκαδώνας

19:30 Ακαδημια Χορού Τρικάλων T:D:A

20:30 Μανώλης Στεριόπουλος Live

Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου

17:30 ΚΔΑΠ Ομόνοια – Τα μαγικά μαξιλάρια

18:30 Πολιτιστικός Σύλλογος Μεγαλοχωρίου

19:00 Blue Note Band
Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου

17:30 Σύλλογος Συνταξιούχων ΔΕΗ

18:00 Σχολή Χορού Επί Σκηνής – Χορεύοντας..την αγάπη

19:00 Κέντρο χορού Τρίκκη

19:30 Style Μπουάτ – Κωνσταντίνος Δριτσέλης, Κωνσταντίνα Λάσκου
Πέμπτη 24 Δεκεμβρίου

12:00 Sakis Anagnostou Live

13:00 Clown Show

18:00 «Στο πάρκο» – θεατρικό δρώμενο από το Δημοτικό Εργαστήρι Θεάτρου

18:30 «Ένα δέντρο μια φορά» από το Δημοτικό Εργαστήρι Θεάτρου

19:00 χορωδία ενηλίκων – Φοίνικας
Παρασκευή 25 Δεκεμβρίου

12:30 AcroArt ζογκλέρ Show

18:00 Μέρες Παραμυθιού «Καμώματα της νύχτας και της μέρας» αφήγηση Μ.Κατσανούλη

18:30 The Enchanting Magic World of Oscar



Σάββατο 26 Δεκεμβρίου

12:00 «Το πνεύμα των Χριστουγέννων» του Κ.Ντίκενς – θεατρική παράσταση με τον Μάριο Ιορδάνου

13:00 Μπουντούρης Live

17:15 ΕΑΡ – Πολιτιστικό Εργαστήρι Ν.Τρικάλων – Μιούζικαλ Annie

17:30 Goldance Academy Κέρκυρας – Ομάδες Cheerleading – hip hop

18:00 Μέρες Παραμυθιού «Σταχτοπούτες και πεντάμορφες του κόσμου» – αφήγηση Α.Θάνου, μουσική Α.Μακρής

18:00 «Το πνεύμα των Χριστουγέννων» του Κ.Ντίκενς

19:30 George Gakis & The Trouble Makers – Classic rock party


Κυριακή 27 Δεκεμβρίου

11:30 Καλικατζάρια από το Γοργογύρι

12:00 Ένωση Ποντίων Ωραιοκάστρου & Φίλων

13:00 Πολιτιστικός Σύλλογος Φωτάδας

13:30 Goldance Academy Κέρκυρας

17:00 Ένωση Ποντίων Ωραιοκάστρου & Φίλων

18:00 Μέρες Παραμυθιού «Το καλικατζαράκι του Μύλου» – αφήγηση Α.Στρουμπούλη, μουσική Γ.Ψαριώτης

18:00 Χορευτικός Όμιλος Χιλιομοδίου

18:30 Σύλλογος Διατήρησης & Προβολής της Παράδοσης της Ανατολικής Ρωμυλίας Βόλου


19:30 Το θρυλικό συγκρότημα Charms στο Μύλο των Ξωτικών
Δευτέρα 28 Δεκεμβρίου

12:00 «Το δέντρο που έδινε» τους Σίλβερσταιν – Β.Φαγκρίδα, Β.Γουλοπούλου, Κ.Μαγκλάρα

13:00 Γιόγκα Γέλιου

18:00 Μέρες Παραμυθιού «Στου Παραμυθιού την άκρη» – αφήγηση Λ.Χαιδούτη

18:00 Όμιλος Ερευνών Πηλίου

18:30 ΣΟΑΤ – Tae Kwon Do Dance

19:30 White Cinnamon
Τρίτη 29 Δεκεμβρίου

11:00 Εκδήλωση του Μύλου των Ξωτικών για την Φλόγα

17:00 ΑΠΣ Τρίκαλα – Ελληνορωμαϊκή πάλη

18:00 Μέρες Παραμυθιού «Παραμύθια με ζώα και καρκατζέλια» – αφήγηση Ταξιάρχης Μπεληγιάννης

18:00 Πολιτιστικός Σύλλογος Δεσκάτης

19:00 Revvo – Δόλλας Live
Τετάρτη 30 Δεκεμβρίου

17:30 Θεατρικό Εργαστήρι Σία Φαράκη Παλαιόπυργου – «Οι 12 μήνες»

18:00 «Το σπίτι της Κοκκόνας» του Α.Παπαδιαμάντη – δραματοποιημένη αφήγηση από την Σία Φαράκη

19:00 tRockadoroi Live
Πέμπτη 31 Ιανουαρίου

12:00 Magic Brother Show

12:30 Γιόγκα Γέλιου
Παρασκευή 1 Ιανουαρίου

12:00 Ξέφρενο party από τους Φουρναραίους, με πολύ χορό και τραγούδι

18:00 Χαμένοι Χάρτες – Live

19:00 Kazoo – ska, funk
Σάββατο 2 Ιανουαρίου

12:00 Γιόγκα Γέλιου

17:30 Σύλλογος Γυναικών Μουλκίου – Κιάτο Κορινθίας

18:00 ΚΑΠΗ Φανερωμένης

19:00 STARmata Band
Κυριακή 3 Ιανουαρίου

12:00 Magic Brother Show

13:00 Εξωραιστικός εκπολιτιστικός & επιμορφωτικός σύλλογος Αγία Μαρίνα Αττικής


19:30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΟΥ ΜΥΛΟΥ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΏΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια: